MED-EL CI-Informatiebijeenkomsten
januari-maart 2026
Schrijf u gratis in voor een informatiebijeenkomst.
Komt u of uw kind in aanmerking voor een cochleair implantaat (CI)? En wilt u daarover goed geïnformeerd worden zodat u een weloverwogen keuze kunt maken? Dan bent u van harte uitgenodigd om deel te nemen aan een CI-informatiebijeenkomst in het MED-EL Care Center of op een externe locatie.

Wat is uw grootste wens voor een CI? Betrouwbaarheid? Gesprekken goed kunnen volgen? Compatibiliteit met uw hoortoestel? Comfort? MRI-compatibiliteit? Draadloze streaming?
Laten we het hebben over cochleaire implantaten! Kom naar een van onze CI informatiebijeenkomsten.
U wordt daar uitgebreid geïnformeerd over:
- Het cochleair implantaat: wat is het en hoe werkt het?
- Hoe bereidt u zich voor op de operatie?
- Hoe ziet het revalidatieproces eruit?
- Bimodale mogelijkheden en streaming
- Waar moet u op letten bij de keuze voor een CI-merk?
- Praktische tips en adviezen.
U wordt verwelkomd door een CI-ervaringsdeskundige en een CI-specialist van MED-EL. Tijdens deze informatiebijeenkomst komt u ook in contact met andere CI-kandidaten. Uiteraard nemen wij en onze ervaringsdeskundige alle tijd voor het beantwoorden van uw vragen. Schrijf u gratis en vrijblijvend in door het formulier hiernaast in te vullen!
Komt een van de geplande data u niet goed uit? Of maakt u liever een persoonlijke afspraak met een van onze specialisten? Dan kan dat uiteraard ook! U en uw familie zijn op afspraak welkom in het MED-EL Care Center. Wanneer u dat hiernaast aangeeft, nemen wij daarvoor contact met u op.
Inschrijven kan via: Informatiebijeenkomst CI - The MED-EL Blog (medel.com)
|
Dinsdag |
20 januari |
ONLINE |
14:00 - 16:00 uur |
|
Woensdag |
11 februari |
ONLINE |
19:00 – 21:00 uur |
|
Maandag |
16 maart |
ONLINE |
14:00- 16:00 uur |